POMÓÓÓC, JSEM OBĚĚĚŤ…

Známe to asi všichni – někdo na nás křivě pohlédne, dotkne se nešetrnou poznámkou, šlápne nám na kuří oko, a bác, je to tady – POCIT OBĚTI.

Znám to stejně dobře jako vy.

V takových okamžicích nebe zešedne, životní energie spadne ke kotníkům jako prasklé podvazky a z poštovní schránky vylovíte v tom nejlepším případě jenom tučný nedoplatek za elektriku.

Uáááá, nikdo mě nemá ráááád, nikdo si se mnou nechce hráááát…

A pak se vám třeba stane, že zcela zdeptaní poslední prožitou „nespravedlností“ listujete knihou nebo facebookem, a vyskočí na vás citát

„Oběť znamená vzdát se něčeho, co chcete, kvůli něčemu, co nechcete. Nikdy není nezbytná.“

To mě zaujalo.

Víte, že píšu „Monology“ – jsou zdarma k mání hned tady v pravém sloupci ↗️↗️↗️

Tak jsem „dala slovo“ i Oběti.

A co na to Oběť?

Jasně, že nikdy nejsem nezbytná.

Ale vy mě máte tááák rádi!

Vy mě přímo milujete!

Máte totiž pocit, že vám přináším POZORNOST, že vám přináším PÉČI, že vám přináším LÁSKU, že vám přináším dokonce OBĚŤ NĚKOHO JINÉHO!

A zatím vás nikdy nenapadlo, jak moc za tyto drobné, vynucené, neupřímné a tudíž energeticky jalové prebendy platíte… Dostáváte skrze mě doslova „za moc peněz málo muziky“ a vy to ne a ne prokouknout.

Pochopte mě správně – já proti vám nic nemám. Já se vás nedržím, já na vás nelpím. Živím se vaší energií, ale já vám ji NEBERU, vy mi ji DÁVÁTE.

Jsem vždycky jen jedna z mnoha pocitů, mezi kterými volíte. Vedle mě VŽDYCKY stojí moji sourozenci MOC, ODVAHA, PŘIJETÍ, VYROVNÁNÍ a spoustu dalších, kteří pro vás mají obrovský energetický potenciál, když si je VYBERETE.

No a když si vyberete zase mě, protože JSTE TAK ZVYKLÍ, tak vám tu vaši energii tak akorát sežeru a maximálně vám pomůžu s vydíráním nějaké bytosti, která je na tom s vědomím sebe sama ještě trochu hůř než vy.

Nejsem zlá.

Dělám vám službu.

Jsem lakmusovým papírkem míry vašeho vědomí.

Mojí podstatou je láska.

Vaše Oběť

* * * * * *

Tož tak.

Ale nebyla bych to já, kdybych neměla na Oběť pár šťouravých otázek. Protože v pocitu oběti nejsme zrovna rádi (teda aspoň myslím), tak by asi nebylo na škodu vědět, co s tím, když už tahle situace nastane, žejo…

„Oběti, a jak se s tebou mohu nějak smysluplně popasovat? Přece jenom – jen tak mírnyx-týrnyx tě ve svém žití nemám…“

„No tak, když už se ptáš,“ svraštila Oběť přemýšlivě čelo, „pár rad bych ti ohledně sebe dát mohla.

Tak především uznej a dovol mojí existenci. Jako pocit a postoj prostě existuju, a když se kvůli tomu budeš vztekat, jen mě posílíš.

Potom můžeš udělat to, že vždycky, když si všimneš, že jednáš mým jménem, uvědomíš si, že v tom okamžiku jsi energetický Rothschild (protože já opravdu dost žeru), a vyhodnotíš si, jestli to odpovídá tvým aktuálním energetickým příjmům. A jestli ne, zcela pragmaticky si k řešení svojí situace vyber některého z mých sourozenců, ODVAHU, SÍLU… popisovala jsem je výše.

A za třetí – vnímej mě neosobně, jako ten lakmusový papírek míry tvého vědomí, nic víc, ani nic méně.“

„Jo, a ještě něco. Jsem tu kvůli tobě, nikoliv ty kvůli mně.

To jen pro pořádek 😉.“

* * * * * * *

A to je pro dnešek všechno, přátelé. Mějte se krásně a já vám zas příležitostně něco napíšu 💖.

Cože?

Vaše Oběť není tak sdílná, jako ta moje, nechce se s vámi vůbec bavit a nehodlá se vás pustit ani za boha??

Nebojte, i s tím se dá něco dělat.

Mám pro vás program Za měsíc se nepoznáte, po kterém… se za měsíc nepoznáte. Klikněte zde a společně s tou vaší Obětí něco provedeme.

Těším se na vás 💖 Václava

Václava Chrástková
Kartářka par excellence - Bachově květová terapeutka z přesvědčení - prsenková královna v. z. - žena, která říká, co cítí, lidem, kterých se to týká :) - autorka Programu osobního rozvoje Za měsíc se nepoznáte >> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.